Osiedle Szafirowe Etap II

Poznaj nowoczesne osiedle na obrzeżach Swarzędza!

Nowe domy pod Poznaniem – blisko centrum Swarzędza

Osiedle 26 budynków w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Rubinowej zaraz obok granic Swarzędza, to propozycja dla nowoczesnych rodzin, które poszukują wszystkich zalet związanych z nowym domem pod Poznaniem. Z jednej strony, Osiedle Szafirowe oferuje dogodną lokalizację, by szybko i bezpiecznie dostać się do centrum Poznania, jak również by aglomerację opuścić. Z drugiej jednak, dzięki umiejscowieniu przy wschodniej stronie granic miasta, jest położone blisko centrum Swarzędza. Oznacza to, że możemy bez długich dojazdów skorzystać z pełnej infrastruktury oferowanej przez Swarzędz. Sklepy, parki, atrakcje – wszystko znajduje się w zasięgu spaceru lub kilku minut jazdy samochodem. Sama okolica ul. Rubinowej odznacza się wyjątkowym spokojem, dzięki któremu możemy odpocząć od codziennych spraw. Każdy z bliźniaków posiada również ogródek o powierzchni, w zależności od usytuowania, od 260 do prawie 380 metrów kwadratowych.

Osiedle Szafirowe – kameralny układ

Osiedle Szafirowe zostało założone na planie litery E. Tworzy zatem 4 osie, które wspólnie tworzą zwartą kompozycję architektoniczną. Taki układ naszych bliźniaków sprawia, że bardzo szybko wykształca się lokalna społeczność, która dba o wspólne otoczenie. Ponadto, projekt budynków jest jednolity w przypadku wszystkich – 26 budynków. Nie ma zatem możliwości, by coś zakłóciło spójny i nowoczesny wizerunek rzeczonego osiedla. Wszystkie budynki zostały zaprojektowane w nowoczesnej stylizacji z białymi tynkami oraz mocno zaznaczonymi, ceglanymi elementami. Skośny dach sprawia natomiast, że dobrze korelują z otoczeniem, które bazuje na tradycyjnej polskiej zabudowie.

Mieszkania na Osiedlu Szafirowym posiadają lubiany układ pomieszczeń, gdzie na dole usytuowano salon z jadalnią oraz kuchnię, łazienkę i przedsionek. Na górze natomiast znajdują się trzy sypialnie i łazienka. Istnieje możliwość przysposobienia poddasza do celów mieszkalnych.

Standard wykończenia bliźniaków na Osiedlu Szafirowym

Większość naszych realizacji w Swarzędzu wykończona jest sprawdzonymi i wysoko jakościowymi komponentami, na których pracujemy od kilku lat. Jesteśmy deweloperem, który od dawna buduje w Swarzędzu, starannie selekcjonując nie tylko materiały budowlane, ale również ekipy budowlane. Każdy budynek oddajemy w stanie deweloperskim, czyli przygotowanym do dowolnej aranżacji wnętrza. Każdy bliźniak posiada styropianową izolację zewnętrzną i grubości 15 centymetrów. Pięciokomorowa stolarka okienna zapewnia podobnie doskonałą szczelność i izolację. Te domy z powodzeniem utrzymują ciepło w zimie i przyjemny chłód latem. Każda inwestycja zawiera podjazd, miejsce parkingowe, podejście do domu oraz opaskę wokół nieruchomości wykończone kostką brukową. Każdy ogródek jest również otoczony siatką ogrodzeniową. W ramach dodatkowych opcji wykończeniowych, mogą Państwo zamówić rolety zewnętrzne, komin do odprowadzania spalin z kominka, jak również dodatkowe zagospodarowanie strychu, który można zaadaptować do celów mieszkalnych. W naszej nieruchomości możliwe jest również rozprowadzenie instalacji dla centralnego odkurzacza, jak również zainstalowanie ogromnych drzwi tarasowych. Pełną listę wykończenia standardowego oraz dodatkowego, znajdą Państwo w broszurze informacyjnej dostępnej pod tym linkiem.

  • 26 budynków w zabudowie bliźniaczej
  • lokale o powierzchni 100 m2
  • dwa miejsca postojowe dla każdego lokalu
  • działki o powierzchni od 262 do 455 m2
  • możliwość adaptacji strychu
  • pełne uzbrojenie terenu
No item found

Compare